Gimtadieniai

Mergvakariai

Mano Kalėdos

Informacija Kalėdoms

PIANINO pamokos

Sudėtingi pokyčiai įvairiose mūsų gyvenimo srityse lemia naują požiūrį į muzikinį vaikų bei jaunimo ugdymą. Šiuolaikiniai ugdytiniai yra laisvos asmenybės, nepripažįstantys suvaržymų ir diktato.
Muzika, kaip išskirtinė iš meno rūšių, visuomet gali būti prieinamas būdas pasidžiaugti, atsipalaiduoti, sukonkretinti savo svajones ar patenkinti kokius nors vidinius poreikius ar siekius.

♫ ♫ ♫

Pianinas (fortepijonas) yra pagrindinis muzikos instrumentas, nes jo pagalba pažįstamos visos kitos muzikos mokymo sritys (dainavimas, solfedžio, akomponavimas kitiems instrumentams).
Pianino pamokų pagrindas - intensyvus kompleksinis mokymas, kai žinios ir įgūdžiai įgyjami, atliekant praktines užduotis- skambinant pianinu, dainuojant, klausant, užrašant...
Teorinės žinios siejamos su praktinių įgūdžių įsisavinimu. Šios vienareikšmės dalys pradiniame pianino mokymo etape sudaro pianino pamokos turinį ir rengimo skambinti pianinu pagrindą.
Siūloma programa sudaryta iš liaudies, klasikinės ir šiuolaikinės muzikos kūrinių, džiazo kompozicijų, ansamblinio muzikavimo pavyzdžių.

 

♫ ♫ ♫


Pianino (fortepijono) pamokos skirtos vaikams nuo 5 metų ir jaunimui (gali būti vyresni nei 18 metų amžiaus). Siūloma mokytis individualiai.

 

 
Kokios muzikos pamokos Jums aktualios?