Gimtadieniai

Mergvakariai

Mano Kalėdos

Informacija Kalėdoms

aTSILIEPIMAI APIE muzikos MOKYTOJĄ IR muzikos PAMOKAS


Agnė (13 metų), apie dainavimo pamokas

Dainavimo pamokose patinka viskas ir nieko nenorėčiau pakeisti. Labiausiai patinka šios dainavimo mokytojos savybės: supratingumas, žmogiškumas, nuoširdumas. Labai patinka dainavimo pamokos. Gerai vertinu įgytas žinias ir įgūdžius, kadangi išmokau taisyklingai kvėpuoti. Sustiprėjo noras ir toliau lavinti savo balsą bei plėsti muzikinį akiratį. Dainuodama įgijau pasitikėjimo savimi. Planuoju ir toliau lankyti dainavimo pamokas. Dainuoti pamėgau labiau po šių pamokų.

Erika (14 metų), apie dainavimo pamokas

Man patinka dainuoti, patinka dainos, kurias man pateikia mokytoja. Dar patinka, kaip lavinu savo balsą. Viskas patinka. Mokytoja labai gera ir tikrai gerai moko dainuoti. Galėčiau papasakoti kitiems draugams apie pamokas ir pasiūlyti jiems dainuoti. Daug ko išmokau pamokose. Sustiprėjo noras toliau dainuoti. Labai patinka dainuoti ir pamokos labai patinka. Mokytoja labai daug ko išmokė ir jei blogai sudainuoju, tai padeda viską ištaisyti.

Ieva (14 metų), apie dainavimo pamokas

Man patinka dainuoti, nieko nenorėčiau pakeisti. Viskas patinka, mokytoja gera, nuoširdi. Dainavimo pamokos man labai patinka. Vertinu gerai – padaugėjo žinių, sustiprėjo balsas. Sustiprėjo noras ir toliau lavinti savo balsą. Dainavimas praplatino mano balso diapazoną. Planuoju ir toliau lankyti dainavimo pamokas, nes aš jas labiau pamėgau.

Lilė (16 metų), apie dainavimo pamokas

Man patinka dainavimo pamokos. Išmokau dainuoti. Galėčiau rekomenduoti šias pamokas lankyti savo draugams ir pažįstamiems.

Andrius (24 metų), apie dainavimo pamokas

Dainavimo pamokų metų patinka tai, kad yra galimybė mokytis dainuoti, taisyklingai kvėpuoti, dainuoti įvairaus stiliaus dainas, parodyti savo sugebėjimus, save išreikšti. Šiuo metu pamokose viskas patinka ir nieko nenorėčiau keisti. Mokytoja nuoširdi, paprasta, linksma, profesionali, šiltai ir maloniai bendraujanti, neskubanti, kantri. Į dainavimo pamoką ateinu su malonumu, jos laukiu visą savaitę. Pamokos metu aš atsipalaiduoju, užmirštu visą kitą ir atsiduodu dainavimui. Šiltas bei nuoširdus mokytojos mokymas man sukelia norą stengtis labiau dainuoti bei gerai jaustis. Dainuojant dainas, lavinant balsą, pamoka prabėga labai greitai. Šaunu, kad yra tokių dainavimo pamokų.

Jevgenij (25 metų), apie dainavimo pamokas

Labiausiai patinka mokytojos atkaklumas, meilė muzikai. Po dainavimo pamokų išeini pasikrovęs energijos. Norisi daugiau tobulėti.

Dovilė (20 metų), apie dainavimo pamokas

Labiausiai patinka, kad mokytoja yra linksma, draugiška. Dainavimo pamokų metu išmokstu daug naujų dalykų. Tai padeda lavinti balsą ir plėsti mano muzikinį akiratį. Pamoka prabėga taip greit, kad net nepastebiu. Visada laukiu kitos. Šios pamokos padeda įgyvendinti mano tikslus. Aš lankau chorą universitete, todėl šios pamokos man padeda tvirčiau ten jaustis.

Barbora (14 metų), apie pianino pamokas

Patinka mokymo būdas, mokytoja nuteikia mokytis. Geri ir įdomūs kūriniai, puiki mokymosi atmosfera, gera mokytoja.

Kamilė (16 metų), apie dainavimo pamokas

Labiausiai patinka įvairių stilių mokomos dainos, mokytojos nuostabus aiškinimas kaip dainuoti, pastabos, ką darau blogai, pianino įgūdžiai. Nekeisčiau nieko. Patinka mokytojos linksma nuotaika, atsižvelgimas į vaiko-mokinio nuomonę, įvairių dainų dainavimas, nuoširdumas, pastabų teikimas. Dainavimo pamokos labai patinka. Džiaugiuos, jog atradau tokią gerą mokytoją, kuri lavina balsą, visada šypsosi. Taip pat man patinka, jog pamokoje grojama su pianinu, o ne paleidžiama kokia nors "karaoke".

Eglė (16 metų), apie dainavimo pamokas

Labiausiai patinka draugiška mokytoja, bei jos geras ir atsakingas darbas. Šitokiose pamokose negali kas nors nepatikti. Nieko nenorėčiau keisti. Mokytoja linksma, atsakinga. Per pamokas gali iš tikrųjų gerai išlavinti savo balsą, mokytojos pagalba. Išmoksti kartu su dainavimu ir save išreikšti, judesiais, mimikomis.


Šarūnas (19 metų), apie muzikos teorijos ir solfedžio pamokas

Maždaug prieš pusmetį pirmą kartą apsilankiau pas Nijolę privačioje muzikos teorijos pamokoje. Nuo tol reguliariai vaikštau ir mokinuosi muzikos teorijos bei solfedžiavimo. Lankau šias pamokas norėdamas praplėsti savo muzikines žinias bei pasiruošti stojamiesiems. Esu labai patenkintas darbu pamokose, Nijolės dėstymo metodika bei rezultatais. Gerbiu šią mokytoją už jos kantrybę ir visą laiką gerą nuotaiką. Dėl to jos pamokose visada maloni atmosfera. Rekomenduočiau nors kartą apsilankyti Nijolės pamokoje, o po to karto ir lankytis reguliariai.

Karolina (19 metų), apie dainavimo ir pianino pamokas

Patinka mokytojos bendravimas bei atsižvelgimas į mokinio norus, nuoširdumas, kantrumas, nuomonės išklausymas, kalbėjimas žiūrint į akis. Nieko nenorėčiau pakeisti. Dainavimo pamokos vyksta sistemingai, galbūt prasidainavimo laiko norėtųsi daugiau. Mokytojos parinktos dainos visuomet būna pritaikytos balso diapazonui ir jas atlikti visuomet malonu. Taip pat dainavimo pamokose man patinka tai, jog klasėje ramu ir nesigirdi, kas vyksta už durų. Taip pat patinka mokytojos atviras bendravimas.

Justina (18 metų), apie dainavimo pamokas

Viskas labai patinka. Nieko nenorėčiau keisti. Vienintelis trūkumas - mokytoja šiek tiek per daug tolerantiška bebalsiams. Viskas tobula. Tai viena iš prasmingiausių ir smagiausių laisvalaikio praleidimo formų. Žavi mokytojos kantrybė ir pastangos, todėl tegaliu pasakyti "ačiū".


Karolis (8 metų), apie dainavimo ir solfedžio pamokas pasakoja mama

Lankome pamokas jau beveik 1-eri metai. Karolis noriai eina į muzikos pamokas, labai džiaugiasi, kai pavyksta gauti iš mokytojos pagyrimą už gerą dainavimą ar solfedžio. Manau, kad šios pamokos tikrai paskatina mano sūnų gilesniam meno pažinimui, jis ruošiasi mokytis muzikos ir toliau. Mūsų mokytoja moka sudominti vaikus, yra kantri ir profesionaliai atlieka savo darbą. Tikrai rekomenduočiau šias pamokėles kitiems.

Urtė (15 metų), apie dainavimo ir fortepijono pamokas

Pamokose patinka tai, kad bandome skirtingus ir įvairius dainavimo pratimus, visą laiką bandome ištaisyti klaidą, aiškiai ir vaizdžiai mokytoja išaiškina kaip daryti. Po truputį imame sudėtingesnius kūrinius. Nepatinka, kad ne visą laiką pasiseka gerai dainuoti, bet mokytoja tos klaidos nepalieka ir ją taisome, bandome kiekvieną kartą geriau sudainuoti. Manau, tikrai nieko nederėtų keisti, visos pamokos atsiperka ir yra darbingos. Patinka mokytojos kantrybė, supratingumas, užsidegimas tuo ką moko, ryžtingumas. Blogų savybių iki šiol nepastebėjau ir manau tikrai jų nėra.

Pradžioje visą laiką apšylam, bandome naujus pratimus. Dainuojame įvairias dainas, visas smulkiai išsiaiškinam. Nepalieka nesuprastų dalių, nesupratus, mokytoja paaiškina, padeda, taisomės iki kol bus gerai. Per trumpą laiką matosi nemaža pažanga.

Fortepijono pamokos labai naudingos, nors tik groti pradėjau prieš truputį daugiau nei 6 mėnesius, groju jau dviem rankomis, o visą tai išmokau tik per šias pamokas. Mokytoja labai daug ko išmokina, padeda ir paaiškina, ir visą laiką padeda tobulėti.

Benediktas (25 metų), apie dainavimo pamokas

Pamokose labiausiai patinka nauji pratimai, kurie sekasi. Nepatinka, kai nusidainuojuJ Patinka mokytojos kantrumas, gerų dalykų pastebėjimas, linksmas būdas. Dainavimo pamokos yra prasmingas ir linksmas laiko praleidimo būdas. Nors dar mokausi tik pusmetį, jaučiu tam tikrą pažangą, o tai labai svarbu. Namie grodavau gitara ir dainuodavau ir seniau, bet dabar tai daryti lengviau. Pagerėjo kvėpavimas ir pastiprėjo balsas. Dar norėčiau pridėti kelias natas prie diapazono.

Vytas (27 metų), apie dainavimo pamokas

Pamokose labiausiai patinka pats procesas garso formavimo, kontroliavimo. Patinka mokytojos nuoširdumas, profesionalumas. Siūlyčiau pabandyti kiekvienam. Tai lyg kūryba, meditacija, improvizacija vienu metu. Be to žiauriai smagu.

Darius (21 metų), apie dainavimo ir fortepijono pamokas

Pamokose patinka atkaklus darbas, maloni emocinė aplinka, tobulėjimo požymiai. Patinka mokytojos nuotaikingumas. Didelė dalis laiko skiriama taisyklingam balso pastatymui, kvėpavimo išmokimui, netaisyklingo dainavimo manierų atsisakymui bei kitiems, dainavime būtiniems pojūčiams išmokti. Dainuojami kūriniai parenkami atsižvelgiant į mokinio sugebėjimus ir norus. Esant galimybei kūriniai adaptuojami.

Dalva (20 metų), apie dainavimo pamokas

Šios pamokos padeda įgyvendinti mano tikslus. Manau, kad dainavimo pamokos ugdo kritinį mąstymą, valią, išmoko siekti tikslo palaipsniui. 
Kokios muzikos pamokos Jums aktualios?